Zapowiedź 2 kolejki "Bundesligi"

• autor: lotosgaj, 2015-08-29 17:56

W drugiej kolejce Bundesligi w dniu 30.08.2015r. o 11.00 na Lotos Park dojdzie do lokalnych derbów Lotos Gaj Oławski - Rzemieślnik Oława (więcej w rozwinięciu)

O pierwszej kolejce sezonu 15/16 oba zespoły chciałby jak najszybciej zapomnieć, Lotos na własnym terenie dostał lanie od Wójcic, natomiast Rzemieślnik grając w dziesięciu przegrał 2-3 z Wratislavią II. Tydzień od ostatniego meczu to jednak bardzo dużo czasu i niewkluczone, że w niedzielę w szeregach gości zobaczymy kilku nowych graczy.

My dzięki szerokiej kadrze nie powinniśmy martwić się o komplet na niedzielny mecz to jednak nasza sytuacja kadrowa również nie wygląda "różowo". Z powodu kontuzji oraz kwestii zawodowych zabraknie kilku ważnych graczy (Lewandowski, M. Batog, Tomaszewski, Chowaniak, Łukasik, Brzózka).

W minionym tygodniu odbyliśmy dwie jednostki treningowe podczas których prócz świetnej frekwencji gołym okiem widać było ogromną motywację oraz zaangażowanie naszych graczy, co napawa optymizmem przed najbliższą kolejką. Na pewno naszej drużynie brakuje zgrania i zrozumienia jednak wraz z upływem czasu powinno być w tym zakresie tylko lepiej, żeby jednak zmazać plamę z zeszłej niedzieli i móc spokojnie spoglądać w przyszłość musimy wygrać najbliższe spotkanie !!!

Z takim też nastawieniem wyjdziemy na derby z Rzemieślnikiem - zapraszamy do Gaju, miejmy na dzieje na dobry mecz.