Wyjazd do Wrocławia w V kolejce

• autor: lotosgaj, 2015-09-19 13:46

Jutro o godzinie 16:00 na wrocławskim Sępolnie drużyna Lotosu zmierzy się z zespołem Wratislavii II Wrocław. Obie drużyny nie zachwycają do tej pory wynikami. Czy Lotos zdobędzie pierwsze punkty?

W tygodniu mogliśmy podziwiać pierwsze mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów. Na europejskich boiskach działo się naprawdę wiele. Wiele też rozmawialiśmy o swojej grze podczas treningów, teraz trzeba wnioski przenieść na grę.

O ekipie Wratislavii nie wiemy zbyt wiele. Jutrzejsi gospodarze zgromadzili do tej pory na swoim koncie 4 punkty i zajmują 11 pozycję w tabeli. Wrocławianie mają za sobą zwycięstwo, remis i dwie porażki. My natomiast jesteśmy czerwoną latarnią ligi i myślimy o pierwszych punktach w sezonie.

Rywal z Wrocławia na pewno tanio skóry nie sprzeda. Musimy więc zmobilizować się i skupić na tym, żeby zagrać swoje i przywieźć do Gaju upragnione punkty.

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW o godz. 14:20 pod Kauflandem w Oławie.