Piątek 02.10.2015 GRILL&BEER

• autor: lotosgaj, 2015-10-02 11:52

Cześć,

dzisiaj tj. piątek 02.10.2015 spotykamy się w Gaju o godz. 19:00. Termin jest wszystkim dobrze znany, ponieważ Łukasz pisał o tym fakcie już w poniedziałek via sms. Plan na dzisiaj to godzinna gierka a po niej klasyczne spotkanie w stylu GRILL&BEER.

Kilka słów ode mnie.

W porównaniu do poprzedniego sezonu nasz skład uległ diametralnej zmianie. Dołączyli do nas koledzy którzy jeszcze tej wiosny grali w innych klubach lub nie grali wcale. Obecna ekipa jeszcze się zgrywa i pewnie na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Mam nadzieję, że już w najbliższą niedziele w końcu udowodnimy, że jesteśmy w stanie powalczyć o pełną pulę w meczu.

Co do dnia dzisiejszego to liczę, że frekwencja dopisze. Nie mam zamiaru pisać, że obecność obowiązkowa. Niech każdy podejdzie to tematu zgodnie ze swoim sumieniem.

Bardzo ważne jest aby dzisiaj omówić kilka spraw. Nie chodzi tutaj o wywody w stronę zawodników, chodzi jedynie o ustalenie celów na końcówkę tej rundy oraz przyszłej. Przyznacie, że jest o czym rozmawiać. Najważniejsze to spokojna, merytoryczna dyskusja. Chciałbym aby każdy z nas zastanowił się nad obecną sytuacją i spróbował wskazać przyczyny kryzysu w drużynie. Razem pewnie znajdziemy wspólny mianownik.

Pamiętajcie proszę że nie byłoby startu w tym sezonie gdyby nie zaangażowanie i wielkie chęci garstki osób. O tym kogo mam na myśli również pomówimy na miejscu. Pewne kwestie muszą być jasne i klarowne dla wszystkich.

Do zobaczenia,
Grzesiek