Pomóżmy Łukaszowi w walce o życie!

• autor: lotosgaj, 2017-01-11 23:46
Drodzy zawodnicy, kibice, fani piłki nożnej,
Dziś nie napiszemy o piłce, a o zdrowiu, którego wielu z nas życzyło swoim bliskim podczas świąt oraz z okazji nowego roku. Napiszemy o zdrowiu jakie możemy dać małemu chłopcu - Łukaszowi.
Los nie był łaskawy dla Łukasza, ponieważ jego problemy zaczęły się jeszcze przed przyjściem na świat. Dziś chłopiec ma 4 latka i dalej walczy o swoje zdrowie i szansę na normalne życie. Cena za którą może to osiągnąć to prawie 500 000 zł. Postanowiliśmy więc włączyć się do akcji Siepomaga Łukaszowi i zachęcamy do tego również każdego z Was.

Wsparcia możemy dokonać wpłacając dowolną kwotę (każda suma się liczy) na poniższe konto:
DOLNOŚLĄSKA FUNDACJA ROZWOJU I OCHRONY ZDROWIA „DOLFROZ”
Nr konta 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
Tytuł przelewu: "darowizna Trupkiewicz"

Pomóżmy Łukaszowi, by mógł rozegrać swój najważniejszy w życiu mecz - mecz o życie i zdrowie.